info@blackcambalkon.com | 0212 222 33 45

ANA SAYFA

|

HAKKIMIZDA

|

ÜRÜNLER

|

ÜRÜN ÖZELLİKLER

|

REFERANSLAR

|

İLETİŞİM

 
Sineklik Sistemleri
Ürün Özellikleri
  Özellikle yaz aylarında çok büyük rahatsızlık veren sinek sorununa karşı evinizi ve işyerinizi koruyan sineklik sistemleri oldukça kullanışlı ve dekoratif bir yapıda üretilmektedir. Mevcut PVC kapı ve pencerelerinize rahatlıkla uygulanabilen bu sistem sizi sineklere karşı koruyacaktır.

Sistemler

Plise Sineklik: Pileli tül sistemine sahip özel bir sineklik sistemidir.Yatay plise sineklik,dikey plise sineklik,duble plise sineklik olarak imalatı ve kullanımı mümkündür. Farklı desen ve renk seçenekleri ile plise sineklikler ev ve iş yerlerinize estetik bir görünüm katmaktadır.

Store Sineklik: Stor sineklik modellerimizde basit bir anlatımla; özel yay sistemlerinden faydalanılarak açılan ve bırakıldığında yay takımı kutusunun içerisine sarılarak kendini kapatabilen bir sistemdir.Yatay stor sineklik , dikey stor sineklik ,duble stor sineklik olarak imalatı ve kullanımı mümkündür. Farklı desen ve renk seçenekleri ile Store sineklikler ev ve iş yerlerinize estetik bir görünüm katmaktadır.

Menteşeli Sineklik:  Alüminyum yada PVC profiller ile oluşturulan kasnağın iç kısmına gerilen tülle kullanıma hazır hale gelen bir sineklik modelidir.Ufak tefek aksesuar değişikliği ile tak çıkar sineklik veya etrafına atılacak vidalar ile sabit sineklik olarak kullanılabilirler.

 
 
 
  Black Cam Balkon
Gürsel Mah. 28 Nisan Cad. No: 41/A Kağıthane / İstanbul
Tel / Faks : 0212 222 33 45
Mail : info@blackcambalkon.com
 

Black Cam Balkon © 2013